Aktualności

Elektroniczna skrzynka podawcza MZDiT

Elektroniczna skrzynka podawcza

um-czestochowa

Urząd Miasta Częstochowy

bip

Biuletyn informacji publicznej

mpk

Rozkłady jazdy

Unia

Unia Europejska

Fundusze3

Fundusze Europejskie

środa, 03 lipiec 2013 15:03

Przypominamy! W czwartek rusza przebudowa ul. Kilińskiego, a remont al. Najświętszej Maryi Panny wkracza w kolejny etap.

Przed nami kolejny etap rewitalizacji al. Najświętszej Maryi Panny. Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od czwartku 4.07.2013 r. do odwołania będzie wyłączona z ruchu kołowego północna jezdnia I alei. W związku z kolejnym etapem generalnego remontu al. Najświętszej Maryi Panny zmianie ulegnie organizacja ruchu na wskazanym odcinku (szczegóły tutaj).

Na czas robót zmienione zostaną także trasy części linii autobusowych (szczegóły tutaj).

Tego samego dnia (czwartek - 04.07.2013 r.) rozpoczną się roboty drogowe związane z przebudową ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Dekabrystów. To inwestycja mająca na celu poprawienie warunków drogowych między Śródmieściem, a dzielnicą Tysiąclecie oraz następny etap rewitalizacji centrum Częstochowy. W związku z realizacją kolejnej inwestycji w naszym mieście trzeba jednak w tym miejscu liczyć się z przejściowymi utrudnieniami.

W pierwszej kolejności zamknięty dla ruchu będzie odcinek od al. Jana Pawła II do ul. Dekabrystów. Wjazd na ul. Kilińskiego będzie odbywał się tylko za zgodą kierownika budowy.

W związku z przeprowadzeniem tego etapu inwestycji zmianie ulegnie też organizacja tras komunikacji miejskiej (szczegóły tutaj).

Termin umowny zakończenia całego zadania to 30.09.2013 r.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie przeprasza za niedogodności spowodowane remontem.

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

baner PLK na stronę MPK

Copyright MZDiT Częstochowa © 2023