Aktualności

Elektroniczna skrzynka podawcza MZDiT

Elektroniczna skrzynka podawcza

um-czestochowa

Urząd Miasta Częstochowy

bip

Biuletyn informacji publicznej

mpk

Rozkłady jazdy

Unia

Unia Europejska

Fundusze3

Fundusze Europejskie

czwartek, 12 marzec 2020 15:07

Dostępność siedziby MZDiT zostaje ograniczona. Praca urzędu będzie kontynuowana z zachowaniem rygorystycznych reguł bezpieczeństwa

Informujemy, że z uwagi na zwiększające się z dnia na dzień zagrożenie epidemiologiczne w naszym kraju oraz w myśl zaleceń instytucji krajowych, Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie ogranicza do odwołania kontakt bezpośredni petentów z pracownikami oraz wstrzymuje możliwość płatności gotówkowych i z użyciem karty płatniczej w kasie firmy. Jednocześnie prosimy petentów o ograniczenie wizyt w MZDiT do niezbędnego minimum. Większość spraw prosimy koordynować drogą telefoniczną, mailową lub poprzez wirtualne skrzynki podawcze. Obsługa urzędnicza pozostaje bez zmian. Kontakt bezpośredni jednak zostanie ograniczony ze względów bezpieczeństwa.

Z uwagi na powyższe oraz ogłoszenia przez władze krajowe stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju, od piątku 13 marca do odwołania MZDiT wprowadza:

  • zakaz poruszania się osób z zewnętrz po terenie obiektu będącego siedzibą MZDiT w Częstochowie przy ul. Legionów 52
  • petenci obsługiwani będą w biurze podawczo-informacyjnym, które zostanie zorganizowane w pomieszczeniach portierni przy głównym wejściu do budynku
  • zakaz uiszczania opłat gotówkowych w kasie MZDiT
  • zawieszenie wtorkowych przyjęć interesantów z Dyrekcją MZDiT.
  • obowiązek okazywania się przez petentów potwierdzeniami zapłaty lub przelewu w przypadku, kiedy płatność jest niezbędna do dopełnienia formalności sprawy.
  • do odwołania zakaz wydawania zezwoleń na zajęcie pasa drogowego, w celu organizacji imprez kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, jarmarków, itp. wydarzeń plenerowych.
  • od piątku 13 marca proces sukcesywnego wyłączania i zabezpieczania przycisków do wywoływania zmiany świateł dla pieszych i rowerzystów na wszystkich skrzyżowaniach gdzie są zamontowane tego typu urządzenia. Niedziałający przycisk, którego NIENALEŻY dotykać oznaczony zostanie czarną taśmą. Cykl świateł w zależności od skrzyżowania przejdzie w tryb stały lub będzie sterowany innymi rodzajami akomodacji. Przywrócenie funkcji przyciskom nastąpi niezwłocznie po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej. od piątku 13 marca proces sukcesywnego wyłączania i zabezpieczania przycisków do wywoływania zmiany świateł dla pieszych i rowerzystów na wszystkich skrzyżowaniach gdzie są zamontowane tego typu urządzenia. Niedziałający przycisk, którego NIENALEŻY dotykać oznaczony zostanie czarną taśmą. Cykl świateł w zależności od skrzyżowania przejdzie w tryb stały lub będzie sterowany innymi rodzajami akomodacji. Przywrócenie funkcji przyciskom nastąpi niezwłocznie po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej.

W razie wprowadzenie dodatkowych obostrzeń bądź o odwołaniu wprowadzonych poinformujemy w odrębnym komunikacie.

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

baner PLK na stronę MPK

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022