Aktualności

Elektroniczna skrzynka podawcza MZDiT

Elektroniczna skrzynka podawcza

um-czestochowa

Urząd Miasta Częstochowy

bip

Biuletyn informacji publicznej

mpk

Rozkłady jazdy

Unia

Unia Europejska

Fundusze3

Fundusze Europejskie

czwartek, 17 październik 2013 14:41

Proces przebudowy i cywilizowania dróg w centrum Częstochowy - ciąg dalszy. Remontowana ul. Dąbrowskiego będzie zamknięta! Uważaj na utrudnienia!

MZDiT w Częstochowie informuje, że w dniach od 19.10. do 23.10.2013r. planowana jest zmiana organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Dąbrowskiego. W związku z koniecznością wymiany nawierzchni jezdni w dniach od 19.10. do 23.10.2013 r. ul. Dąbrowskiego na odcinku od al. Jana Pawła II do ul. Racławickiej będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Sprawdź na zdjęciach jak bardzo potrzebna jest przebudowa ul. Dąbrowskiego prowadzącej z Północy miasta do centrum Częstochowy. Od wielu lat droga nie mogła doczekać się remontu. Teraz (wraz z niedawno przebudowaną ul. Kilińskiego) będzie w lepszy niż dotychczas sposób służyć kierowcom przemieszczającym się z północnych dzielnic Częstochowy w kierunku pl. Biegańskiego i w przeciwnym kierunku.

Przypominamy, że oprócz tego w Śródmieściu realizowana jest również inwestycja związana z przebudową ul. Focha na odcinku pomiędzy ul. Śląską i al. Wolności. O utrudnieniach, które można tam napotkać więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

baner PLK na stronę MPK

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022