Kolor żółty | - czasowe zmiany na linii |
Kolor granatowy | - nocne linie |
Kolor czarny | - nocne linie weekendowe |
Kolor czerwony | - linie specjalne |
UTRUDNIENIA W KOMUNIKACJI
W dniu 26.03.2021 r. czasowa zmiana trasy linii nr 65
Od 23 marca 2021 r. przystanek SZKOŁA STRAŻY POŻARNEJ w kier. centrum przesunięty
Od 17.03.2021 r. przystanek II Aleja NMP przeniesiony
Otwarcie ul. Dekabrystów, koniec objazdów dla linii nr 15, 22 i 24 od 16 MARCA 2021 r.
Remont torowiska tramwajowego w II Alei Najświętszej Maryi Panny od 2 marca 2021 r.
Przystanek FIELDORFA-NILA PRZENIESIONY od 24 lutego 2021 r.
Przystanki: PARKITKA – OSIEDLE oraz SZKOŁA STRAŻY POŻARNEJ NIECZYNNE od 24 lutego 2021 r.
Przystanek FIELDORFA-NILA PRZENIESIONY od 5 lutego 2021 r.
Autobusy za tramwaj na linii nr 3 12-13 lutego 2021 r.
Zmiana lokalizacji przystanku DWORZEC PKS dla linii nr 69 od 9 lutego 2021 r.
Korekta kursów na linii nr 68 od 1 lutego 2021 r.
Zmiana trasy linii nr 18, 30 i 33 od wtorku 26 stycznia 2021 r.
Powrót autobusów na ulicę Bugajską od 14.01.2021 r. - linie 31, 57, 58, 59 i 67
Objazdy na liniach nr 15, 22 i 24 od 7 STYCZNIA 2021 r.
Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 stycznia 2021 r.
Zamknięcie ulicy Bugajskiej od 29.12.2020 r. - linie 31, 57, 58, 59 i 67
Przystanek JASNOGÓRSKA NIECZYNNY OD 9 GRUDNIA 2020
Od 16 listopada wakacyjne rozkłady jazdy do odwołania
Remont ulicy Łukasińskiego od 28 PAŹDZIERNIKA 2020 r. - Linie: 12, 19, 31, 32, 35, 36 i 80
Skrócenie trasy linii nr 53 od 15.06.2020 r.
Od 20.03.2020 r. zwieszenie funkcjonowania nocnej komunikacji weekendowej
53, 57, 58, 59, 65, 67 i 68 - od 01.01.2019 r. skrócenia tras linii podmiejskich do Estakady
czwartek, 07 styczen 2019 12:44
UTRUDNIENIA W KOMUNIKACJI - AKTUALNOŚCI !!!
LINIE TRAMWAJOWE
2 |
3 |
LINIE AUTOBUSOWE MIEJSKIE
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
35 |
37 |
38 |
40 |
80 |
100 |
LINIE AUTOBUSOWE MIEJSKIE - PODMIEJSKIE WAŻNE OD 1 LIPCA 2021 ROKU (MAPKI)
LINIE AUTOBUSOWE PODMIEJSKIE
Gmina OLSZTYN (na terenie gminy obowiązują bilety podmiejskie)
58 |
Gmina POCZESNA (na terenie gminy obowiązują bilety podmiejskie)
53 |
65 |
68 |
69 |
Gmina Blachownia
22- Łojki (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
32 - Stara Gorzelnia (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
Gmina Mstów
26 - Siedlec (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
30 - Jaskrów (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
Gmina Konopiska
33 - Wąsosz (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
Gmina Poczesna
25 - Malownicza przez Brzeziny (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
ROZKŁADY JAZDY DLA WYBRANEGO PRZYSTANKU