Aktualności

Elektroniczna skrzynka podawcza MZDiT

Elektroniczna skrzynka podawcza

um-czestochowa

Urząd Miasta Częstochowy

bip

Biuletyn informacji publicznej

mpk

Rozkłady jazdy

Unia

Unia Europejska

Fundusze3

Fundusze Europejskie

wtorek, 16 lipiec 2013 15:58

Informacja dotycząca przywrócenia ruchu na ul. Kilińskiego i utrudnieniach na ul. Dąbrowskiego.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od dnia 16.07.2013r. (wtorek) od godzin popołudniowych został przywrócony częściowy ruch na ul. Kilińskiego. Autobusy komunikacji miejskiej wrócą zaś na ten odcinek w środę 17.07.2013r. (autobusy linii 13, 15, 19, 22, 25 i N3 wracają na swoje stałe trasy przez ulicę Kilińskiego).

Kierowcy samochodów będą mogli poruszać się po jednym pasie ul. Kilińskiego do momentu wykonania prac związanych z położeniem warstwy ścieralnej na tym odcinku, które zaplanowano na najbliższą sobotę (20.07.2013r.). Wówczas na jeden dzień droga będzie zamknięta dla ruchu.

Z powodu trwającego remontu zatok przystankowych, nadal jest zawieszony przystanek TEATR IM. A. MICKIEWICZA (na ulicy Kilińskiego). Przystanek SKRZYNECKIEGO (na ulicy Kilińskiego) zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Zbierskiego (przy apartamentowcu).

Jednocześnie pragniemy poinformować, że na odcinku ul. Dąbrowskiego od al. Jana Pawła II do ul. Racławickiej ruch może być wciąż utrudniony w związku z przebiegającymi pracami wodociągowymi (planowany jest też remont nawierzchni). O zmianach organizacji ruchu na wspomnianym odcinku ul. Dąbrowskiego informować będziemy na bieżąco zgodnie z postępem prac.

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

baner PLK na stronę MPK

Copyright MZDiT Częstochowa © 2023