Utrudnienia w ruchu
piątek, 28 czerwiec 2019 14:18

Przebudowa torowiska tramwajowego po wschodniej stronie Estakady od wtorku 2019-07-02 godz. 8.30

Od wtorku 2.lipca Konsorcjum NDI przeprowadzi remont torowiska tramwajowego – rozjazdów, przed zajezdnią MPK na al.Niepodległości, która będzie zamknięta w tym miejscu dla ruchu kołowego, na całej szerokości przez cały lipiec. Równocześnie dobę (lub dwie) będzie jeszcze trwało zamknięcie dla ruchu kołowego po wschodniej stronie Estakady na skrzyż. al.WP z al.Pokoju.

Trasy Objazdu zamkniętej dla ruchu kołowego alei Niepodległości Pokazuje w uproszczeniu dołączona do Informacji Mapka.

Kolor zielony, wskazuje trasy (w obu kierunkach) dla jadących z Wrzosowiska i Brzezin, a kolor czerwony wskazuje trasę (w jednym kierunku) dla jadących ze Śródmieścia na południe miasta.

Ponadto kolor pomarańczowy pokazuje, nadal jeszcze działający, objazd łącznicy po wschodniej stronie Estakady na skrzyż. al.WP z al. Pokoju.

Zwracamy uwagę, że w przebudowie są obecnie : aleja Pokoju, i al.Niepodległości.

Czasowe zmiany w organizacji ruchu spowodują utrudnienia w ruchu i kolejki pojazdów w tej części miasta, zwłaszcza na ulicy Równoległej i nadal w rejonie Estakady.

Zmiany trasach autobusów komunikacji publicznej, opisuje dokładnie odrębna Informacja, umieszczona na stronie internetowej MZDiT.

Prosimy użytkowników dróg i pasażerów komunikacji publicznej o wyrozumiałość i przepraszamy za przejściowe utrudnienia w ruchu.

Po dwóch dobach, po otwarciu łącznicy wschodniej nastąpi kolejny Etap - to jest remont torowiska tramwajowego po zachodniej stronie Estakady.

ZAŁĄCZNIKI:

pdfMapka organizacji ruchu 

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022