Utrudnienia w ruchu
piątek, 31 lipiec 2020 07:28

Rozbudowa ul. T. Boya Żeleńskiego wraz z budową drogi rowerowej po zachodniej stronie Alei Wolności od ul. Jana III Sobieskiego do budynku nr 48

W poniedziałek 3.sierpnia br. konsorcjum firm ALTOR i Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Mińsk Mazowiecki, rozpocznie rozbudowę ul. T. Boya Żeleńskiego wraz z budową drogi rowerowej po zachodniej stronie Alei Wolności od Jana III Sobieskiego do budynku nr 48.  

Oprócz podstawowego zakresu robót drogowych, rozbudowane będą wszystkie sieci uzbrojenia podziemnego. W pierwszej kolejności, firma Fortum rozbuduje sieć cieplną, co będzie wiązało się z pewnymi utrudnieniami w ruchu na tej ulicy, łącznie z zamknięciem wjazdu od strony al. Wolności. Podczas realizacji większości zakresu rozbudowy ul. T. Boya Żeleńskiego, wjazd na nią będzie możliwy tylko za zgodą kierownika budowy. Zakaz ruchu (ograniczony dostęp) na środkowym odcinku ulicy, wynikający technologii koniecznych do wykonania prac, będzie obowiązywał aż do połowy przyszłego 2021 roku, czyli do końca budowy.

Prosimy użytkowników dróg o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia w ruchu.

 

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022