Utrudnienia w ruchu
wtorek, 05 styczeń 2021 09:35

Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu z al. Armii Krajowej i ul.Dekabrystów - wschodni wylot ze skrzyżowania

W czwartek 7 stycznia konsorcjum NDI rozpocznie kolejny etap przebudowy torowiska tramwajowego na wylocie ulicy Dekabrystów ze skrzyżowaniem z al.Armii Krajowej (zjazd ze skrzyżowania w kierunku: na wschód). Ten wylot będzie zamknięty dla ruchu przez ok. 3. tygodnie. Autobusy linii: 15, 22  i  24  zostaną  skierowane  na trasy objazdowe (ul. Kiedrzyńską).  
Mieszkańcy części osiedla ”Tysiąclecie” położonej na południe od ulicy Dekabrystów mogą skorzystać z objazdu lokalnego ulicą Worcella.

Trasę objazdu i objazdu lokalnego, przedstawia w uproszczeniu dołączona do informacji mapka.

Należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na ulicy Dekabrystów przed skrzyżowaniem z al.Armii Krajowej od strony zachodniej.  

Zmiany w trasach autobusów komunikacji publicznej, opisuje dokładnie odrębna informacja, umieszczona na stronie internetowej MZDiT.

Prosimy użytkowników dróg i pasażerów komunikacji publicznej o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia w ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dokonywanych zmian w organizacji ruchu.

pdfMapka organizacji ruchu

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022