Utrudnienia w ruchu
piątek, 05 luty 2021 14:29

Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu: al. Kościuszki i ul. Jasnogórska - wschodnia strona skrzyżowania od 9 lutego od godz. 9.00

We wtorek 9 lutego konsorcjum NDI rozpocznie kolejny etap przebudowy torowiska tramwajowego, tym razem, na skrzyżowaniu al. Kościuszki z ulicą Jasnogórską. Wschodni wylot i wylot ze skrzyżowania (od strony ulicy Wały Dwernickiego), będzie zamknięty dla ruchu przez ok. 3. tygodnie. Mieszkańcy części osiedla położonego między ulicami: Kościuszki, Wały Dwernickiego, al. Jana Pawła II i al. NMP oraz zaopatrujący „Ryneczek”, będą mogli czasowo korzystać z Objazdu lokalnego ulicą Lelewela. Trasę Objazdu lokalnego, przedstawia w uproszczeniu dołączona do Informacji Mapka. Należy liczyć się z dłuższymi czasami oczekiwania na przejazd na całej długości alei Kościuszki. ulicy Dekabrystów przed skrzyżowaniem z al. Armii Krajowej od strony zachodniej.

Za tramwaje nadal będą kursować autobusy. Prosimy użytkowników dróg i pasażerów komunikacji publicznej o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia w ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dokonywanych zmian w organizacji ruchu, w szczególności na tymczasowo utworzonym skrzyżowaniu Kościuszki i Lelewela i przebudowywanym skrzyżowaniu: Kościuszki i Jasnogórska.

Uwaga : Zmiany na skrzyżowaniu: Kościuszki i Jasnogórska będą wieloetapowe, a utrudnienia wzrosną na końcu podczas układania nowej nawierzchni na całym skrzyżowaniu.

pdfMAPKA ORGANIZACJI RUCHU 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022