Utrudnienia w ruchu
piątek, 12 marzec 2021 13:07

Przebudowa ul. Złotej - utrudnienia

Od poniedziałku 15 marca z uwagi na postępujące roboty przy przebudowie ul. Złotej, zmianie ulegnie organizacja ruchu. Ulica Złota na odcinku od ul. Mirowskiej będzie zamknięta dla ruchu, a pozostanie dostępna jedynie dla mieszkańców i pracowników znajdujących się tam firm, za zgodą kierownika budowy. Mieszkańcy dzielnicy, pracownicy i inni użytkownicy dróg, korzystający dotąd z tego odcinka ulicy Złotej do przejazdów tranzytowych, będą mogli czasowo korzystać z możliwości alternatywnego przejazdu ulicami: Mirowską, Faradaya i Legionów.   

Odcinek ulicy z zaplanowanymi robotami zaznaczono kolorem żółtym na uproszczonym schemacie, w postaci dołączonej do informacji mapki. Prosimy użytkowników dróg o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia  w ruchu.  Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w nadchodzącym tygodniu rejonie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniach ulicy Złotej z ulicami Mirowską i Legionów.

Przypominamy, że przebudowa będzie wieloetapowa, a odcinki ulicy Złotej  ze zmianami i wykopami, będą zmieniały lokalizację aż do końca br., dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności  na całej długości placu budowy aż do końca bieżącego roku.

pdfMAPA ORGANIZACJI RUCHU

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2024