Przebudowa linii tramwajowej RAKÓW - PÓŁNOC
wtorek, 14 maj 2019 11:13

Rozpoczęła się wielka inwestycja tramwajowa w Częstochowie. Uwaga na utrudnienia!

Informujemy, że w środowy poranek (20.03.2019r.) rozpoczyna się inwestycja związana z przebudową infrastruktury tramwajowej w mieście. Wielki remont linii między Północą a Rakowem rozpoczyna się od budowy południowego odcinka w ciągu al. Pokoju między rakowską estakadą, a Dworcem PKP Raków.

 

W związku z tym przypominamy, że przez najbliższe tygodnie z uwagi na realizację prac zawieszone zostanie kursowanie tramwajów linii 1 i 2 na odcinku od zajezdni MPK przy al. Niepodległości przez al. Pokoju do Kucelina w obu kierunkach. Obsługę pasażerską zapewni autobusowa komunikacja zastępcza. Pozostałe odcinki oraz linia nr 3 obsługiwane będą taborem tramwajowym. O wzmożoną ostrożność w obrębie terenu prac proszeni są także kierowcy i piesi. Możliwe będą miejscowe wygrodzenia. Szczegóły organizacji komunikacji miejskiej na czas prac przy al. Pokoju w poniższym linku:

 http://mzd.czest.pl/publiczny-transport-zbiorowy/aktualnosci-ptz/3640-linie-tramwajowe-nr-1-i-2-od-20-03-2019-roku-zawieszenie-kursowania-w-dzielnicach-rakow-dabie-i-kucelin

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2022